Hakkımızda

Hakkımızda / Eyüp Rıza Güzey / Bilgi Peşinde / bilgipesinde.com web sitesi amatörce bir amaç ile 2012 yılında kurulmuştur. 2020 yılı Haziran ayından bu yana çeşitli yazarların kültürel ve edebi yazılarına yer verilen bir portal olarak bünyesinde çeşitli web siteleri barındırmaktadır.

HAKKIMIZDA

Bilgi Peşinde, Eyüp Rıza Güzey'e ait tescilli bir markadır.

Eyüp Rıza Güzey, 1955 yılında bir subay baba ile ev hanımı bir annenin beş çocuğundan en küçüğü olarak Bigadiç'te doğmuş ve ilk öğretimini Bigadiç Atatürk İlkokulu'nda tamamlamıştır. Balıkesir Lisesi'nden sonra Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden 1979 yılında mezun olmuştur. 50 yıl İstanbul'da büyük bir koşuşturma içinde yaşadıktan sonra 2021 yılında İstanbul'u terk ederek doğduğu ve büyüdüğü yer olan Bigadiç'e yerleşmiştir. İki çocuk babasıdır. 2005 yılında emekli olduktan sonra çeşitli web sitelerinin yapımı ile amatörce ilgilenmiş ve 2012 yılında bilgipesinde.com web sitesini kurmuştur. Halen bu web sitesinin gelişmesi ve yaygınlaşması için çaba harcamaktadır.

bilgipesinde.com web sitesi amatörce bir amaç ile 2012 yılında kurulmuştur. 2020 yılı Haziran ayından bu yana çeşitli yazarların kültürel ve edebi yazılarına yer verilen bir portal olarak bünyesinde çeşitli web siteleri barındırmaktadır.  

Bilgi Peşinde bünyesinde yer alan web siteleri şunlardır:
güzelinsanlar.com : Bu web sitemiz, yaşadığı süre içinde insanlığa yararlı yapıtlar gerçekleştiren ünlü kişilerin yaşam öykülerini içermektedir.
tarihigünler.com : Tarihin akışını değiştiren olayları içermektedir.
gülmece.com : Bizi gülümseten çeşitli fikraları içermektedir.
uzmanlarasoru.com : Tıp, Ekonomi ve Mühendislik dallarında uzmanların makalelerini ve sorularımıza verdikleri yanıtları içermektedir.
sanalsandal.com : Güzel ülkemizin ve dünyanın güzel beldelerinin tanıtımını yapan makaleler içermektedir.

Kişisel Web Siteleri:
bizimsozler.com : Dostum Kemal Şimşek'in yaşarken üzerinde çalıştığı sözlüğün tanıtımını ve gelişmesini amaçlamaktadır.
yolcunungunlugu.com : Rehber Semih Eser'in kişisel web sitesidir.
mustafahakkikurt.com : Emekli öğretmen ve yazar Mustafa Hakkı Kurt'un kişisel web sitesidir.
bihterbilir.com : Emekli öğretmen ve şair Bihter Bilir'in kişisel web sitesidir.
metindenizmen.com : Emekli Elektrik Mühendisi ve gezgin olan Metin Denizmen'in kişisel web sitesidir.
sirribektas.com : Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Sırrı Bektaş'ın kişisel web sitesidir.

bigadiç.com Bigadiç ilçesinin tarihini, geleneklerini, yemeklerini ve iz bırakan insanlarını tanıtan yazılar içermektedir. 
mazidekibigadic.com : Bigadiç'de geçmişte çekilen fotoğrafları, bu fotoğraflarda yer alan kişilerin adlarını, anı ve anektodları içerir. 
mazidekibalikesir.com : Balıkesir'de geçmişte çekilen fotoğrafları, bu fotoğraflarda yer alan kişilerin adlarını, anı ve anektodları içerir. 

internetguvenlikpaketi.com : Her geçen gün hızla yaygınlaşan interneti kullanırken dikkat etmemiz gereken konuları içermektedir.

Eyup Rıza Güzey Bilgi Peşinde bir şahıs firması olup, 15641355662 vergi numarası ile İstanbul Yenibosna Vergi Dairesine kayıtlıdır. Pek yakında aktif olmasını umduğumuz E-Ticaret sitemiz için kurulmuştur.

Yorum ya da sorularınız için: bilgi@bilgipesinde.com

Sosyal Medya Sayfalarımız

Diğer Web Sitelerimiz