Oğuz Halis Çavuşoğlu

Kıbrıs'ta yaşayan Oğuz Halis Çavuşoğlu özgeçmişini anlatıyor: " Yaşamıma 1967 yılında babamın görevi gereği bulunduğumuz Van’da başladım.... 2018 sonunda çocuklarımızın üniversite eğitimlerini sürdürdükleri Kuzey Kıbrıs’a taşınmaya karar verdik"

Özgeçmişim

Yaşamıma 1967 yılında babamın görevi gereği bulunduğumuz Van’da başladım. Giresun’da ve Samsun’da geçirdiğim ilk, orta ve Lise eğitimimim ardından, 1990 yılında Trabzon’da Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden Jeoloji Mühendisi diplomamı aldım.

Ankara’da Kurtoğlu A.Ş. ile başladığım kariyerime yine Ankara’da Farmakom A.Ş. satış ve destek sorumlusu olarak devam ettim. Askerlik görevimi tamamladıktan sonra Farmakom A.Ş. Marmara Bölge Müdürü olarak İstanbul’da yaşamaya başladım. 6 yıl sonra Bodrum Turkcell Bayisinde IT Satış Müdürü ve Turkcell Kurumsal Satış Sorumlusu olarak 20 yıl çalıştım.

Emekliliğimin ardından Bodrum Century21 Highlife firmasında Ofis Müdürü ve sonrasında da Gayrimenkul Danışmanı olarak 3 yıl hizmet verdim.

2018-19 yıllarında Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi bölümünden mezun oldum.

2018 sonunda çocuklarımızın üniversite eğitimlerini sürdürdükleri Kuzey Kıbrıs’a taşınmaya karar verdik ve halen Kuzey Kıbrıs’ta önce KW’de ve sonrasında da Quantum Realty Firmalarında Baldızım Nedret Emir ile Girne Yatırım Danışmanlığı adı altında Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmaktayım.

Oğuz Halis Çavuşoğlu

Yorum ya da sorularınız için: bilgi@bilgipesinde.com


E-Ticaret Sitemiz

Sosyal Medya Sayfalarımız

Diğer Web Sitelerimiz