İzmir Atletizm

Türkiye Halk Sağlığı Derneği 2014 Ödüllerİ / SAĞLIK İÇİN SPOR KATEGORİSİ / İzmir Atletizm Spor Klübü / Öğretmen, öğrenci, antrenör, gazeteci, öğretim görevlisi, sağlık görevlisi, emekli ve ev hanımı 28 cesur girişimci ve gönüllü insanın katkılarıyla kurulan kulübümüzün, çok kısa zamanda ilgi görmesi, çalışmalarımızın doğru şekilde, doğru yerlere ulaştığını gösteriyor.

Türkiye Halk Sağlığı Derneği 2014 Ödüllerİ
SAĞLIK İÇİN SPOR KATEGORİSİ
İzmir Atletizm Spor Klübü

Adımızı tüm sporların atası "Atletizm" sporundan aldık ama yalnızca atletizme değil, tüm amatör sporlara hizmet amacıyla ve farkındalık yaratma çabasıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Öğretmen, öğrenci, antrenör, gazeteci, öğretim görevlisi, sağlık görevlisi, emekli ve ev hanımı 28 cesur girişimci ve gönüllü insanın katkılarıyla kurulan kulübümüzün, çok kısa zamanda ilgi görmesi, çalışmalarımızın doğru şekilde, doğru yerlere ulaştığını gösteriyor.

Amacımız: 
Her yaştan bireye sporu sevdirmek ve sporu bir yaşam biçimi haline getirmelerini sağlamak, Spor yapmayı çağdaş yaşamın bir gereği olarak algılayan mutlu ve kendine güvenen çocuklar ve gençler yetiştirmek, Ve eğitmenlerin denetiminde, zihinsel ve bedensel olarak sağlıklı, disiplinli, mücadele gücü yüksek, bütünsel bir süreç sonunda kentimizi ülke çapında ve uluslararası platformlarda temsil edecek sporcular yetiştirmektir.
Sporcularımızın başarılarından, Üyelerimizin yaşamlarındaki değişimlerden, Halk sağlığına katkımızdan gurur duyuyoruz.

Sloganımız: 
"SPOR YAP, MUTLU YAŞA VE SAĞLIKLI YAŞ AL"
"SKOR" KÜLTÜRÜ MÜ? "SPOR" KÜLTÜRÜ MÜ?
Rekabetten çok kendini aşmayı amaçlayan, yeni insanlarla tanışarak sosyal gelişim sağlamak isteyen insanları bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Gönüllü olarak ve gönülden çalışarak ve Türk sporuna hizmet ederek, hedeflerimize emin ve güvenli adımlarla yürüyoruz.

Geride bıraktığımız bir yılda; konularında uzman üyelerimiz tarafından çocuklarımıza, Sporculara ve halka, "DOPİNG" ve "SPORCU BESLENMESİ" konulu seminerler verdik.

Kuruluşumuzdan bu yana çok kısa sürede yapılanlar; istek, azim, inanç, hoşgörü, kardeşlik, dostluk, arkadaşlık ve fedakarlık ile bir araya gelen yüreklerin, birbirine dayanılan sırtların ve kenetlenen ellerin yazdığı bir başarı öyküsünün başlangıcıdır aslında...

Devamını da yazacağız... 
Bu öykünün sayfalarını hep birlikte doldurabilmek, fotoğraflardaki gülümsemenin sebebi olabilmek için heyecan ve coşkumuzun ortağı olacağınızı umuyor, sağlıkla yaşayacağınız sporla dolu günler diliyoruz.

Saygılarımızla,

İZMİR ATLETİZM SPOR KULÜBÜ

Yorum ya da sorularınız için: bilgi@bilgipesinde.com