Başlamak

Bir yerden başlamak lazım. Yazmaya başlamak mesele değil de, yazdıklarınızı görünür kılmaya karar vermek birinci aşama, sonra da görünür bir şeyler yazmak ikinci aşama zorluk seviyeleri. Haydi bakalım, bu ilk adım olsun, içimize neşe dolsun. Böyle bir kafiye takıntım olduğunu farketmeyebileceklerin önceden dikkatini çekelim.

Bir yerden başlamak lazım. Yazmaya başlamak mesele değil de, yazdıklarınızı görünür kılmaya karar vermek birinci aşama, sonra da görünür bir şeyler yazmak ikinci aşama zorluk seviyeleri.

Haydi bakalım, bu ilk adım olsun, içimize neşe dolsun. Böyle bir kafiye takıntım olduğunu farketmeyebileceklerin önceden  dikkatini çekelim.

Ne, nasıl ve ne zaman yazacağım konusunda rahat olmaktan başka çare yok.  Benim odam değil mi, ister dağınık, ister düzenli tutarım, dersem inanmamak lazım.  Çok da yalan değil. Neyse, bir nizam içerisinde olmayacağı kesin, ama düzensizlik de bize göre değil.

Önce bu içi boş, arka planı dertli girişi yayına alıp, kullanılan blog şablonu konusunda bir fikir edinelim, gerçek veri ile.  Sonrasına bakarız.

Rıza Güzey'in notu: 
Sevgili Nazan Tuğbay'ın kendi sitesine ve diğer yazılarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://kendimeaitbiroda.wordpress.com/

Yorum ya da sorularınız için: bilgi@bilgipesinde.com

Yorum yazabilmeniz için Üye olmanız gerekmektedir. Üye Girişi yapmak için tıklayınız.

E-Ticaret Sitemiz ve Sayfa Kısa Yolu

Sosyal Medya Sayfalarımız

Diğer Web Sitelerimiz