TENERİFE'NİN SESİ

24- 27 temmuz tarihlerinde İspanya'nın Kanarya adalarında Tenerife-Santa Ursula'da gerçekleşen yarışmada Uluslararası Jüri Özel Ödülü ile ‘ Tenerife Sesi -Voz “Isla de Tenerife” ‘ seçildi.

Serap Yenici, ‘ Tenerife 'nin Sesi -Voz “Isla de Tenerife” ‘seçildi

24- 27 temmuz tarihlerinde İspanya'nın Kanarya adalarında Tenerife-Santa Ursula'da  gerçekleşen yarışmada Uluslararası Jüri Özel Ödülü ile ‘ Tenerife Sesi -Voz “Isla de Tenerife” ‘ seçildi.

18.cisi  gerçekleşen Universong yarışma finalistleri 16 ülkeden seçilmişti. 17 yaş altı ve 17 yaş üstü 2 ayri kategoride gercekleşen yarışmada 17 yaş altı 1.si  Polonya  finalisti  Daria Englot olur iken, 17 yaş üstünde Küba finalisti Miguel  Kosta 1. oldu.

Uluslarası jüri özel ödülleri de bulunan yarışmada en iyi şarkı, en yetenekli, en iyi artist kategorileri de seçildi.

Bu ödüller arasında  Serap Yenici Tenerife Sesi ödülüne layık görüldü. Daha once Malta'da 3. lük, Varna'da 1. lik ödülü alan sanatçı Türkiye adına onur veren bir ödül ile Türk bayrağını 16 ülke ile birlikte Orada dalgalandıran Serap Yenici mutlu ve gururlu olarak döndü.

Yarışmada destek veren  sanal mama firmasına  tüm dostlara ve takipçilerine  sayenizde  ‘Yalnız  hissetmedim’ diyerek  tesekkürlerini  iletti.

Sosyal medya sayfasında İspanya'da Tenerife’de diğer ülke sanatçıları ile keyifli  anlardan fotoğraflar paylaştı.

Yorum ya da sorularınız için: bilgi@bilgipesinde.com

Bilgi ve Kültür Sitelerimiz

E-Ticaret Sitelerimiz

Güncel Haber Sitelerimiz