Ahmet Aydın

Ahmet Aydın Müdürümüz'ün anısına / Bigadiç / Aktaran: Nil Aydın Özksüztepe, öğrencileri ve mesai arkadaşları

Ahmet Aydın Öğretmenimiz

Bigadiç denince rahmetli babam Ahmet Aydın 'ı  anmadan olmazdı. Yillarca lise müdürü olarak görev yaptığı Bigadiç'ın gönlündeki yeri hep  özel olmuştur. Kardeşim ve ben burada doğduk, anneannem ve dedemin mezarı burada. Biz de kendimizi hep Bigadiçli saydık. Tüm Bigadiçli dostlara selam olsun.

Nil Aydın Öksüztepe'nin anlatımıyla babası Ahmet Aydın Öğretmenimizin özgeçmişi:
"Babam 1940 yilinda Bolu,-Mengen-Sazlar koyunde dünyaya gelmiş. İlkokulu köyünde okumuş, orta ve lise eğitimini Arifiye ögretmen okulunda tamamlamiş. Üniversite eğitimini Balikesir Necatibey eğitim fakültesinde bitirip, tarih öğretmeni olarak 1961 yilinda ilk olarak Diyarbakir-Çermik'te görev yapmış. Orada memur kızı olarak bulunan annemle tanışıp, 1963'te evlenmişler.

Denizli-Çal'da öğretmen olarak gorev yapmiş.1968 yilinda Bigadic ortaokuluna müdür olarak atanmış. Ben de aynı yıl dünyaya gelmışım. Benden dört yil sonra kardesim Zafer dünyaya geldi. Onun doğumuyla Istanbul'da yasayan anneanem ve dedem bizim yanimiza tasindilar. Dedem Nuri Atalay cok renkli bir kisilik olduğu için, ozellikle gencler tarafindan sevilen, taninan bir kisiydi.

Babam ilçeye lise acilmasi için bizzat uğraşmış, lise binasinin insaatini her gün denetlemeye gitmistir. 1981 de once dedem, bir sene sonra da anneannem vefat ettiler. Mezarlari Bigadiç'tedir. 1989 da kardesim de üniversiteyi kazanip Istanbul'a gelince, babam da emekli olup, Yakacıkta ozel bir okulda yönetici olarak calışmaya başladi.

2010 yilinda akciger kanseri nedeniyle kendisini kaybettik. Bigadiç hepimizin hayatinda önemli yer tutan bir yer olmuştur. Bircok dostumuz oldu.

Ben de yillar sonra benim gibi memur çocuğu olan ama ailesi hala Bigadiç'te yasayan Huseyin Oksüztepe ile evlenince, Bigadic tekrar gelip gidilen bir yer oldu."

Eyüp Rıza Güzey'in notu: Ahmet Aydın, vefatından önce Bigadiç dergilerinden birine bir yazı yazmış. Bu yazıyı en kısa zamanda buraya ekleyeceğim.


FACEBOOK YORUMLARI:
TC Meltem Binay Evet müdürümüz ve inkïlap dersi öğretmenimizdi.Nurlar içinde uyusun insallah

Mehmet Çandar Ruhu şat olsun. Kendisini çok severdik. MC hükümeti zamanında müdürlükten alındığında bir gurup arkadaşla geri verilmesi için boykot kararı alıp uygulamıştık.

Nazmi Saltık Evet,kendisini anmadan olmaz tabii ki ; yıllarca ortaokulda ve yanılmıyorsam lisede de müdürlük yapmış,Tarih derslerimize girmiş,ciddi görünümlü,iyi kalpli bir Öğretmenimizdi ; rahmet ve saygıyla anıyorum...

Levent Özel Yaşamımda LİYAKAT nedir? sorusunun ilk yanıtıdır. Her pazartesi istiklal marşı töreninde ülke ve dünyadaki önemli gelişmelerle ilgili bilgiler veren, küçücük beynimize saygı sözcüğünü yerleştirme sebeplerimizdendir.  Eğitimcinin, davranış, giyim, ahlak ölçülerini yaptıklarıyla öğrendiğimiz cumhuriyet sevdalısı müdürümüzü saygı ve rahmetle anıyorum ışıklarda uyusun.

Sefer Bintepe Ortaokul ve lise yıllarımızda müdürümüzdü, 1987 yılından itibaren iki, üç yıl Cumhuriyet lisesinde beraber görev yaptık ögrencilik yıllarımızda bizi okuma, başarılı olma konusunda: akıcı ve etkileyici konuşmalarıyla motive eden, disiplinli, kurum kimliğini ve başarısını önemseyen iyi bir egitimci ve idareciydi. Hala çalıştığım şimdiki adı Kuvayi Milliye Anadolu lisesinde onun izlerine tanık olup iyilikle yad etmekteyiz. Mekanı cennet olsun inşaallah

Aysun Tür Oktay Nil merhaba, Ahmet hocanın kızını bu sayfada gormekten mutlu oldum. Babanizin bizler üzerinde emeği çoktur mekanı cennet OLSUN. Her gun bizim dükkana uğrar gazetesini alırdı babamla olan sohbetlerini hiç unutamam.Selam ve sevgiler
Nil Aydın Öksüztepe Aysun Tür Oktay çok teşekkür ediyorum, böyle güzel sözler çok gururlandırıyor beni, sevgiler

Halil İbrahim Bozgül Çok çok iyi bir insandı ben sürgün o sürgün bana dedi ki gider ayak gel sana bir iyilik yapayım diye bigadiç lisesine kaydetti çok iyiliğini gördüm Fatsanın arifesinde yattığı yer cennet olsun

Ali Ongun Allah rahmet eylesin biz hem komşu hem öğretmenim hem de uzun yıllar beraber çalıştım Müdürümüz. Unutmadık.

Adem Gezici Mekanı cennet olsun ailesine dostlarıma sabırlar dilerim disiplinli konuşma tarzı iyibir eğitmen

Işık Arıcan Ahmet Aydın müdürümüz duruşu ses tonu ve bilgisiyle saygı uyandıran bir öğretmendi .Okulların okul olduğu yıllarda disiplinin adıydı .Saygıyla anıyorum Allah rahmet eylesin Nilciğim sevgili meslektaşım (Vildan ortak arkadaşımızdı belki hatırlarsın)Selamlar??

Mustafa Biçe Allah rahmet eylesin. Ben neredeyse tek tokadimi mudurumden yemistim. Muhtemelen de onun attigi da tek tokattir. Allah mekanini cennet eylesin.

Adil Ozel Okul müdürümüz tarih öğretmenim Ahmet Aydın örnek bir kişiydi.Ruhu şad olsun mekanı cennet olsun.

Turan Kurnaz 1971 -1972 yılında ortaokula başladım. Ortaokula bitişik lojmanda kalırdınız . Ahmet Aydın müdürümüz ilçenin en önemli değeriydi. Duruşuyla hareketleri ile herkese örnek bir insandı. Aynı zamanda Yurttaşlık Bilgisi dersine ve tarih dersimize girerdi. Örnek bir insandı. Dedenize Nuri bey amca derdik. Unutulmaz bir müdürdü. Sizlere sağlıklı günler babanıza Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

TC Ismail Çakir Allah rahmet eylesin bizim de yıllarca müdürlüğumuzu yaptı dedeyide hatırlıyorum Allah rahmet eylesin

Mustafa Yaşar 1969-1970 dõneminde bir hafta ortaokula gittim.Kendisi benim velim oldu.Çünkü o zaman ailem bigadićte değildi.Ben bir akrabamızın yanında kalıyordum. Sonra ben yanlız hissettim kendimi okulu bırakıp gittim.Tabi ki evdekiler kızdı. Neyse bir hafta sonra Savaştepe öģretmen okuluna 3.yedek olarak kazandığımı öğrenince herkes sevindi. Ahmet Aydın çok değerli bir insandı Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun.

Hakkı Kurtuluş Demir Ahmet Aydın ve Bedri Atikbay müdürümüzün üniversite okumamızda çok büyük katkısı var.. Müdürlerimizi hep saygı ve minnet duyguları ile anacağız.

Ümit Çelik 1975-1976 döneminde biyoloji öğretmenimiz vardı adı Ayten Göksu idi. Bigadiç'de çok kısa, bir dönem kaldı. Onu anmadan geçemem. Çok güzel, akıcı bir dille, bol tekrarlı farklı bir teknikle ders anlatırdı ders bitiminde işlediği konuyla ilgili soru sorar, bunu parmak kaldırmayan öğrenci arasından özellikle seçerdi, parmak kaldırmayan bir öğrencinin bile vereceği cevabı olurdu, sonrada bir fıkra ile dersi bağlar sonlandırırdı.Biyoloji dersini sayesinde çok sevmiştim.Rahmetli müdürümüz dersini dinlemek üzere gelmişti, öğretmenimiz de her zamanki gibi adeta döktürüyordu, sorular soruldu fıkrada anlatıldı. Müdür bey hayranlığını gizleyemedi yapması gerektiği gibi dedi ki bizlere "Çocuklar çok şanslısınız bu kadar güzel anlatım bu kadar bol tekrar öğretmene dönerek, sizi yürekten tebrik ediyorum mealinde övgü dolu sözler söyledi. Bir öğrenci gözüyle hem öğretmenime olan hayranlığım pekişti, hemde müdürümüze hakkaniyetinden dolayı sevgim ve saygım arttı.

Zeki Bulcak O iyi bir yönetici iyi öğretmen. Onun sayesinde tarih derslerini sevdim. Nurlar içinde yatsın inşallah güzel insan

Ömer Faruk Ketenci Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

Kamil Akdoğan 1969 dan emekli oluncaya kadar beraber çalıştığımız değerli arkadaşım Ahmet Aydın'a bu vesileyle rahmet diliyorum.Mekanı cennet olur inşallah. Sevgili eşi Selma Hanım'a da selam ve hürmetlerimi iletiyor, sizlerin de gözlerinizden öpüyorum.

Halimelale Bayoğlu Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ışıklan içinde uyusun rabbim sabır versin. ?

Fatma Akyüz Ahmet AydınKesinlikle katılıyorum Nil'ciğim Ahmet Aydın Bigadiç için çok önemli bir isimdir.Benim içinde çok özel ve saygıyla andığım bir insandır.Babalarımızin arkadaş olması da bu değeri daha da artırıyor..Erkan hocamla üçünün fotoğrafı da çok güzel.Nasıl güzel gülmüşler üç değerli insan.. Seni öpüyor ve sevgilerimi iletiyorum..?
Nil Aydın Öksüztepe Fatma Akyüz teşekkürler Fatmacigim, gerçekten de babamın en sevdiği öğretmen arkadaşlarındandı iki değerli insan.Babalarimizin mekanı cennet olsun.Ben de seni öpüyorum.
Fatma Akyüz Nil Aydın Öksüztepe ruhları şad mekanları cennet olsun. Annene ve eşine selamlarımı ilet canım..

Nurcan Gelenbaytepe Çok değerli bir öğretmenimizdi ışıklar içinde uyusun aynı zamanda Nuri amcamızda çok iyi insanlardı mekanları cennet olsun

Servet Eti 1969-1971 yıllarında ortaokulda okurkan tarih dersimize girmişti gür tonuyla bize tarih dersini sevdirmisti.Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Nil Aydın Öksüztepe Değerli, samimi yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepsini de okurken hem gururlandım hem duygulandım, çok sağolun hepiniz.

TC Neslihan Süleymanoğlu Aydın Ahmet Aydın okul müdürü olarak da özel hayatindaki yakın ve esprili kişiliğiyle de çok iyi bir insandı, kendisi uzaktan akrabam ve mavisimin de babasıydı Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun

Oğuz Şenol Çok sevdiğim bir insandı.Işıklar içinde uyusun.Dualarımız ve sevgimiz mutlaka Ona ulaşıyordur.

Emine Eti Canbaz Saygı sevgi ve minnetle anıyorum. Eğitime önem veren,saygılı her yönüyle örnek aldığımız müdürümüzdü.Nurlar içinde yatsın.Mekanı cennet olsun inşallah.

Süleyman Ergut Kendisi tam bir idareciydi. Benim eğitim dönemimde farklı müdürler geldi geçti. En çok ona yakışmıştı Müdürlük.

Ali Dereli Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun çok iyi ve sevecen candan. Bir insandı

Aşina Akgül Çocukluğumuzun hey gidi tatlı hatıraları hey... Ahmet Öğretmen amcamı, babası Nuri dedeyi rahmetle ve sevgiyle anıyorum. Sizlere de selamlarımı gönderiyorum...

Idris Yılmaz mekanı CENNET olsun hocamın ondan çok şey öğrendik RABİM sizlerede sabırlar versin..

Enver Avcu Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah karşı komşumuzdunuz zafer biz emsaldir

Himmet Kamacihan 1969-1970 yıllarından itibaren 1976-1977 yıllarına kadar okul müdürümüz. Ahmet Aydın çok değerli kariyerli tatlı sert disiplini vardı.her öğrenci ile yakından ilgilenir. Bizler o dönemde bir arkadaş ile okul yurdunun yanında bulunan evde kalıyorduk.bir gün lamba mızın gazı bitti. Karanlıkta kaldık.evde eski ev olduğu için elektrik yoktu. Ertesi gün sınav vardı. Evimiz ana cadde de olduğu için elektrik direği tam kapı mızın önünde idi.bizler kitapları aldık.kapı önünde ders çalışmaya başladık.tam o sırada Ahmet Aydın müdürümüz tesadüfen oradan geçiyordu. Bize niçin burada ders çalışıyorsunuz diye sordu .bizde durumu anlattık.bundan sonra okulun yurdun da çalışacaksınız.her akşam okulun yurdun da ders çalıştık.bir süre sonrada okulun yurduna yatılı olarak kabul edildik.birde nuri dedemiz vardı.hepsine allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Bizdeki emekleri çoktur.Aynı zamanda bizleri ilk mezun eden ilk üniversite sınavına koyan.

Ahmet Aydın Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Adımızda soyadımızda aynı hocamla bu sebebten beni yanına çağırmıştı

TC Ömer Daban Bir yönetici ancak bu kadar yapıcı, hoşgörülü ve iyi niyetli olabilir, Hem okulunu, hem öğretmenlerini hem de öğrencilerini düşünen, onların sorunlarıyla tek tek ilgilenen harika bir idareciydi, ışıklar içinde uyusun.Bigadiç onu çok sevdi,???

Ayşe Uç Aygül Allah nur içinde yatırsın Ahmet Müdürümüzü. Ne güzel insandı. Hatıramda siması en canlı kalan insanlardan biridir kendisi. Heybetli duruşuna karşın çok güzel yumuşak bir yüreği vardı. Allah rahmet eylesin. Nil hanımcım beni siz hatırlamazsınız. Ama ben size hep imrenerek bakardım uzaktan. Çok güzel bir gençkızdın. Profiline baktım hala çok güzelsin. Duruşun bakışların aynı baban. Bigadiçin suyundan içen ayrılmıyor zaten oralardan. Ben İzmir Çeşmede yaşıyorum. Gelirseniz bu taraflara muhakkak beklerim. Çeşme merkezdeyim.
Nil Aydın Öksüztepe Ayşe Uç Aygül çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için, sevgiyle kalın.

Huseyin Girgin Biz onun döneminde okuduk. Işini severek yapan ve yerini dolduran bir cumhuriyet öğretmeniydi. Allah rahmet eylesin

Ahmet Kemal Terzioğlu Mekanı cennet olsun inşallah,bizlere duruşu, saygıyı,sevgiyi ve ciddiyeti öğreten insandı.Babacan yaklaşımları ile okulda babamızı aratmazdı.

Nermin Dindar Badem Asaletine hep hayran olduğum müdürümüz. Ruhun şad olsun. Mekanın cennet olsun.

Cemal Çolakoğlu ALLAH RAHMET EYLESIN. Hem mudurumuz hemde inkılap tarihi dersimize girerdi

Bedri Atikbay En son görüşmemiz Akçayda olmuştu.Nurlar içinde olsun.Sizlere çok içten esenlik diliyoruz.

Refik Karagul Yakışıklı adam idi. Makamına yakisiyordu. 1972 de basladim ortaokula. asagidaki okulun müdürü idi. Lojmanı da aynı binadaydi sanırım. Allah rahmet eylesin

Berrin Efeturk Ozhabes Allah rahmet eylesin,hepimiz için hayatın da yer etmiş biridir benim le özel olarak ilgilenip Bursa kız lisesine gitmemi sağlamıştı nurlar da yatsın ?

Süleyman Gezer Yeryüzünde öğretmenlikten daha onurlu bir meslek yoktur herhalde müdürümüz aynı zaman da kapı komşumuz Ahmet Aydın hocamıza Allahtan rahmet kabri cennet olur inşallah.

İsmail Bayer Işıklar içinde olsun.

Erkan Atac Ahmet Aydın güzel insan.Bigadiç Lisesinde çalıştığım yıllarda Üniversite başarısı çok iyiydi. En büyük pay müdürümüz Ahmet Aydın'ındır. Bize ortamı en güzel şekilde sunuyordu. Ses tonu farklı devamlı gülümseyen bir isim. Nil babanla gurur duymalısın duyuyorsundur. Avni Akyüz güzel insan. Bu isimlerin yaşantımda çok özel yerleri vardır. Nil karede kendimi de gördüm. Çok teşekkür ederim
Nil Aydın Öksüztepe Erkan Atac değerli hocam, çok teşekkür ediyorum güzel sözleriniz için. Babamın hayatında değer verdiği, sevdiği öğretmenlerden ikisi siz ve Avni hocamdınız. Sizlerin de üzerimizde çok emeği var. Ellerinizden öpüyorum, sağlıklı, uzun ömür diliyorum size .
Erkan Atac Nil Aydın Öksüztepe Ben de güzel cümlelerinız için çok teşekkür ederim. Allah rahmet eylesin Mekanları cennet olsun

Aydin Saran Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ışıklar içinde uyusun çok iyi bir insandı çok iyi bir ogretmendi bende iki tokatını yedim bizim zamanımızda öğretmenlerinden dayak yemeyen yalan söyler çok sevdiğim bir öğretmenimdi

Ayse Firla Mekanı cennet olsun Nil arkadaşım beni tanırmısın bilmiyorum ama orta 1 de beraberdik Ayşe Kaya baban nişan yüzüğümü takmıştı hala fotoğrafları bakar anarim belki eşimi tanirsin Uğur fırla
Nil Aydın Öksüztepe Ayse Firla tanırım elbette, çok sevindim. Umarım iyisindir, nişan fotoğraflarını paylaşsan ne güzel olur. Sana ve eşine kucak dolusu sevgiler


Ahmet Irmak Allah rahmet eylesin, Ahmet Aydın müdürüm de bizim için çok özeldi, çünkü o bizim öğrencilik yıllarımızın ilk müdürüydü biz ona Heredot derdik Nil hanım, rahmetli dedeniz Nuri amca da biz öğrencilere çok yakın bir insandı nurlar içerisinde uyusun.

İbrahim Bozkurt Kendisi disiplinli, şık giyinerek çevresine örnek olan, makamına yakışan bir öğretmen ve okul idarecisiydi. Hiç unutmam "bir öğrencisinin evinde elektirik bağlantısı olmadığı için dışarı çıkarak sokak lambası altında ödevlerini yaptığını, sınavlara hazırlandığını, bizim ödevlerimizi yapmamamız için hiç bir mazeret olamayacağını" anlatarak bizleri motive etmeye çalışıyordu. Ahmet Aydın müdürümüze Allah'tan rahmet diliyorum.

Sedat Öksüztepe Sn. Müdürümüzü saygı ve rahmetle anıyorum. Sn. Ahmet Aydın ortaokul 3. sınıfta bize DEMOKRASİYİ UYGULAMALI OLARAK öğretti. Seçim nasıl olur kimler SEÇİLİR, Kimler SEÇER. Oy nasıl verilir, nasıl sayılır, oy takip cetvelleri, nasıl değerlendirilir, oy sayısına göre millet vekili nasıl kazanır, oy pusulası, TERCİH mühürü, basılacak yer, geçerli, geçersiz oy ne demektir, sandık kurulu nasıl kimlerle oluşur, verdiğiniz oyu nasıl takip edersiniz... Tüm bunlar sınıfta; paravana, seçim sandığı, oy pusulası, mühürle gerçekleştirildi. O gün sınıfta öğrendiklerim 50 yıldır bana ışık tutuyor... TEŞEKKÜRLER SOYADI gibi AYDIN hocam... elimize bir meşale verdin... geleceğimizi AYDINLATTIN...

Erkan Gazan Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah. Çok iyi bir yöneticiydi.

Niyazi Sanli Bizim kuşak onların hoşgörü ve disiplini ile yetiştik. Allah rahmet eylesin. Biz okurken sizler küçük çocuklardınız. Biz pansiyonda kalıyorduk.Selamlar.

Cemile Gezgiç Allah rahmet eylesin bizim kapiya kadar gelip babama beni okutmasini istemisti masrafi hic dusunme demisti nur icinde yatsin

İlyas Çakır Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Merhum Müdürümle bir anımız oldu.Bundan yıllar önce sanirim 1990 yıllarında bir gün polis memuru olarak görev yaptığım istanbul anadolu yakasında bulunan kadikoy içerenköy semtinde resmi polis otosuyla görev yaparken ve otomuzla seyir halindeyken 

Enver Ersoy Çok sevdiğim çok değer verdiğim, çok taktir ettiğim bir insan, bir öğretmen bir idareciydi, nur içinde yat büyük insan
Adil Durak Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun tarih öğretmenimiz di kendisine heredot derdik öyle güzel anlatıldı siz o zaman küçükdunuz

Refik Karagul Ortaokulda Tarih dersimize geldi. Aramızda ona Herodot derdik. Allah rahmet eylesin.

Hayri Köroğlu Ahmet Aydın Hocam, kelimenin tam anlamıyla dört-dörtlüktü..Allah rahmet eylesin! Makamı Cennet olsun!Hassaten ruhuna bi 'Yasin'i Şerif okuyacağım..Sizlere sağlık ve hayırlı ömür diliyorum..

Ismail Duran Allah rahmet eylesin. Mükemmel bir yöneticiydi.

İsmail Ünver Değerli ve şefkatli müdürümüz Mekanı cennet olsun inşallah.

TC Semra  Allah rahmet eylesin Nil ciğim.. ?

Ali Demirdağ Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Ahmet Leyla Şengör Çok dürüst çok değerli bir müdürümüzdü

Murat Duman Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Arif Karagün Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun benimde

Cengiz Çankırı ALLAH RAHMET ETSİN İŞAALLAH MEKANI CENNET OLSUN. BİZLERDE VE BİGADİCLİ BİRCOK İNSANINDA EMEKLERİ COKTUR BIZLERE HAKLARINI HELAL ETMİŞLERDİR İŞAALLAH.

Coşkun Çeri Allah rahmet eylesin.

Hilal Erkal Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun bizimde müdürümüz dü

Serif Baysal Allah rahmet eylesin güzel insan.

Nevin Yıldız Mekanı cennet olsun tarih dersimize girerdi

Metin Oğuz Mekanı cennet olsun ışıklar içinde uyusun müdürüm.

Mehmet Baycan Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

Nihat Koçc Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun amin

Niyazi Yılmaz Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Nurhan Bakir Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

Nurettin Ozal Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun amin nur içinde yatsın amin amin inşallah

Bahadır Yılmaz Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Nefize Demirdag Allah rahmet eylesin bizim donemde okul mudurumuzdu

Mehmet Ünver Çok güzel bir anı. Ahmet Aydın müdürümüz son derece değerli, örnek bir insandı. Mekanı cennet olsun.

Zeki Ayilmaz Allah Rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.

Ersoy Parlayan Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

Fevzi Memiş Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

TC Münire Ulupınar ışıklar içinde uyusun Ahmet hocam..saygıdeğer bir insandı.

Mustafa Gülışık Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun nur içinde yatsın

Yılmaz Ergut Süper insandı. Ölçülüydü. Otoritesi korkuya dayalı değildi. Onu hem sayar, hem severdik. Allah rahmet eylesin.

Zafer Kara Rabbim rahmet etsin müdürümüze

Basri Demren Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.

Fatma Mizan Saygıyla anıyorum. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

Bayram Çetin Sefer bey, Ahmet Aydın hocamızdan bir ses duymak, Nuri amcamızı hatırlamak ne güzel..

Adile Okay Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Ömre Tekin Nur içinde yatsın mekani cennet olsun

Hatice Çakan Müdürümüzdü

Maide Kılınçer Çok iyi bir idareci idi nurlarda yatsın

Ismail Gürbüz Gemiş geçmiş en güzel insandı.nur içinde yatsın.

Nurettin Erdekli Allah rahmet eylesin

Mehmet Devrim Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

Mediha Dolgun Mekanı cennet olsun

Haluk Recai Sevinç Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

Muharrem Karlica İlkokulda Bedri bey orta öğretim de Ahmet bey Çağdaş Türkiye'nin aydınlık yuzleriydi

Emine Zantur ALLAH rahmet eylesin mekânı cennet olsun amin

İsmail Bakay Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Arzu Ersan Eraslan Işıklar içinde uyusun

Isa Pilgir Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Ömer Saran Çok değerli bir öğretmenimiz idi nur içinde uyusun mekanı cennet olsun inşaallah sizlere de sabırlar diliyorum

Ayşe Hitay Allah rahmet eylesin iyi bir müdürdü

Ahmet Oguz Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah Nuri amcamizda müdürümüze çok iyi insanlardi

Güzide Nezaket Ersan Kayacan Allah rahmet etsin.

Şaban Uras Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Mustafa Okman Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

Hülya Ayyıldız Mekanı cennet olsun inşallah ?

Ayse Fidan Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Mehmet Yılmaz Allah rahmet eylesin

Emine Duman Konuk Mekanı cennet olsun, çok değerliydi bizim için, asil öğretmenimiz.

Kadriye Hezer Allah rahmet eylesin

Nur Kutlu Atalay Mekanı cennet olsun inşallah ? ? ?

Muharrem Çiğdem Mekanı cennet olsun

Mehmet Işık Alllah rahmet eylesin

Rıdvan Akma Allah rahmet etsin

Ahmet Ceyhan Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah değerli hocamızın

Sevinç Ergür Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Ozden Cobanoglu Allah rahmet eylesin hocamıza

Nihat Arat Allah rahmet eylesin.mekani cennet olsun.

Erol Boldan Mevlam gani gani rahmet eylesin. Kabri nur, mekanı Cennet olsun.

Nebi Gönül Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah selamlar

Ünver Dolgun Allah rahmet eylesin Bigadiç ten selamlar

Birten Çamlilar Mekanı cennet olsun inşallah

Gülhan Çakır Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ışıklar içinde uyusun

Hüseyin Asiye Çeri Mekanı cennet olsun inşallah

Şükrü Ayaz Allah rahmet eylesin

Şeref Ülker Bir eli hep ceketinin cebinde olurdu, toprağı bol mekanı cennet olsun.

Dilek Seçkin Mekanı cennet olsun

Vedat Atak Allah rahmet eylesin

İsmail Mehtap Öztürk Mekanı cennet olsun inşallah

Eminn Demirbaş Allah rahmet eylesin arkadaşım selamlar

Azız Atar Bizim rahmetli Müdürümüzdu mekânı cennet olsun

Emine Camili Mekanı cennet olsun çok sevdigim bir ögretmenimdi

Muhlis Boy Allah Rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

Mustafa Güngör Allah Rahmet eylesin mekanı Cennet olsun İnşaAllah

Abdullah Buluc Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah hocamın.

Mehmet Emin Erdekli Ahmet hocama Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Mehmet Bozan Mekanı cennet olsun...

Nermin Gerçik Ruhu şad olsun değerli öğretmenimin

Himmet Kamacihan Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun

Fehmi Kavalalı Ahmet hocamıza allahtan rahmet dilerim

Ümmet Uzun Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

Şevket Deniz Allah rahmet eylesin

Mehmet Emin Sarıkaya Toprağı gani gani bol olsun DST

Halime Taner Sevkal Mekanı cenet olsun,ışıklar içinde uyusun...

Mehmet Can Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

Yorum ya da sorularınız için: bilgi@bilgipesinde.com


Yorum yazabilmeniz için Üye olmanız gerekmektedir. Üye Girişi yapmak için tıklayınız.

Diğer Web Sitelerimiz